Bentley CONNECT seminář

Dovolte mi, abych vás jménem firmy Axis, pozval na zásadní prezentaci produktů společnosti Bentley. 

Pracovnící Bentley připravili pro své české a slovenské zákazníky jednodenní seminář Bentley – CONNECT, který proběhne v pátek 26.5.2017 v pražském hotelu Diplomat (stanice metra A: Dejvická).

Podrobný program a přihlašovací formulář naleznete na odkazu www.bentley.com/Prague17  nebo na stránkách https://pages.info.bentley.com/prague2017.

Účast na semináři je bezplatná - stačí se přihlásit. Seminář bude veden v českém a slovenském jazyce. Program semináře je zaměřen na novinky v tzv. "CONNECT technologiích". Budou představeny nové verze základních Bentley produktů (např. MicroStation CONNECT ve verzi Update 4) a nové produkty sloužící k vytváření co nejpřesnějšího digitálního modelu reálného světa. Pracovníci Bentley a jejich partneři předvedou nový produkt ContextCapture: automatické generování 3D modelů z "dronových" nebo "telefonních" fotografií a následná kooperace s bodovými mraky.

Seminář začíná v 9,00 prezentací účastníků a oficiálně bude ukončen v 17,00. Poté budou pracovnící Bentley i jejich partneři odpovídat uživatelům a zájemcům na dotazy. 

Těšíme se na setkání!

 

Prosím zaregistrujte se pro psaní komentářů
  • Žádné komentáře